Farby renowacyjne. Jak je wykorzystać?

Farby renowacyjne to świetny sposób na zmianę wizerunku wybranych wnętrz. Producenci oferują nam farby, dzięki którym nadamy zupełnie innego wyglądu starym meblom. Drewnianym, jak i tym wykonanym z laminatu. To doskonałe rozwiązanie także do łazienek. Zamiast skuwać glazurę i układać nową, co wiąże się z czasochłonną pracą i wysokim kosztami, można postawić na renowację z pomocą farb specjalistycznych. Zobacz, na co możesz liczyć dokonując ich zakupu.

Farby renowacyjne do kuchni i łazienek

Kuchnia i łazienka to pomieszczenia, które znoszą najtrudniejsze warunki. Wilgoć, brud, tłuszcz, kurz. Spędzamy w nich sporo czasu i chcemy, by świetnie się prezentowały. By nie tylko móc dokładnie posprzątać wszystkie zakamarki, ale i komfortowo przygotować obiad dla rodziny czy zrelaksować się w wannie, po ciężkim dniu pracy. Aranżacja ma zatem ogromne znaczenie. Niewielki budżet finansowy nie będzie stanowić najmniejszych przeszkód. Wystarczy postawić na farby renowacyjne i inne farby specjalistyczne. Z ich pomocą odmienimy praktycznie każde wnętrze, nie wydając wielkich kwot.

Niebagatelnym atutem takiego rozwiązania jest fakt, że samodzielne wykonania bardzo satysfakcjonują. Gdy weźmiemy się za pędzel i pomalujemy na ulubiony kolor już niemodne meble czy płytki, efekt końcowy zadowoli nas podwójnie. Po pierwsze mamy nową aranżację, wreszcie wpisującą się w aktualne trendy i to nie za miliony. Po drugie, zrobiliśmy to sami. Zyskaliśmy na nowej umiejętności, a co najważniejsze, to co własnoręcznie wykonane, jest najbardziej satysfakcjonujące. Nawet, gdy wychodzi nie do końca idealnie.

Farby do renowacji V33

Na polskim rynku pojawiły się farby marki V33. Dotąd doskonale znane we Francji i tam bardzo chętnie wybierane. Ich atutem jest to, iż pozwalają na przemalowanie mebli wykonanych z drewna czy płyt laminowanych, a także ceramicznych płytek ściennych, podłogowych, a nawet listew dekoracyjnych.

Do wyboru mamy kilka kolorów. Biały, bawełnę, szary marengo oraz pistację czy też papryczkę chili. Paleta kolorystyczna być może nie jest imponująca, ale z pewnością wystarczająca, by całkowicie odmienić swoje wnętrze i wybrane elementy.

Farby V33 wykazują bardzo dobrą przyczepność do podłoża i wysoką odporność. Nie istnieje zatem ryzyko ich „schodzenia” chociażby w łazience, gdy nowo pomalowane płytki zostaną zachlapane wodą. Nie brak im walorów użytkowych, a czyszczenie łazienkowych płytek pomalowanych w ten sposób, może się odbywać z pomocą powszechnie dostępnych produktów czyszczących.

Jeśli zależy nam na uzyskaniu nowej, modnej aranżacji, wybierzmy farby renowacyjne. Uzyskamy pożądane efekty niewielkim kosztem, bez większego trudu, a na pewno z najwyższą satysfakcją.

Ocena

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge