Dotykowe włączniki światła – nie tylko do nowoczesnych wnętrz

Na funkcjonalność wnętrza wpływa wiele czynników, także to, jaki osprzęt elektryczny zdecydujemy się w nim zamontować. W wielu przypadkach doskonale sprawdzają się dotykowe włączniki Livolo. Co istotne, z ich wyborem nie musimy ograniczać się wyłącznie do pomieszczeń utrzymanych w stylu nowoczesnym. Z powodzeniem sprawdzą się też w aranżacjach klasycznych, nowojorskich i wielu innych.

Dotykowe włączniki Livolo to nie tylko efektowny design, ale także funkcjonalność i komfort użytkowania. Na ich montaż mogą się zdecydować użytkownicy mieszkań utrzymanych w stylu nowoczesnym, klasycznym, a nawet industrialnym. O ile w tym pierwszym przypadku włączniki będą doskonale korespondować ze stylem aranżacyjnym, o tyle w dwóch pozostałych podniosą standard wykończenia wnętrza i wprowadzą do wystroju nieco nowoczesności.

Estetyczny i nowoczesny wygląd

Ogromną zaletą włączników Livolo jest ich efektowny design. Sterowanie oświetleniem odbywa się tu zupełnie inaczej niż w przypadku klasycznych włączników. Zamiast przełącznika mamy płaski, szklany panel, pośrodku którego znajduje się małe, podświetlane kółko.

Taki panel wygląda bardzo nowocześnie, a nawet futurystycznie. Doskonale współgra z nowoczesną stylistyką wnętrz, choć – jak już wspomniałam powyżej – nie musi się do niej ograniczać. Aby włączyć oświetlenie, wystarczy dotknąć znajdujące się na panelu kółko. To zaświeci się wtedy na niebiesko. Z kolej przy wyłączonym świetle znajdujące się na panelu kółko będzie świecić na czerwono.

Materiał, z którego wykonano panel sterowania, nadaje włącznikom Livolo szlachetnego i subtelnego wyglądu. Do jego produkcji wykorzystuje się hartowane szkło, które w istotny sposób wpływa na właściwości i trwałość osprzętu.

Warto zwrócić uwagę na to, że włączniki Livolo dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Dzięki temu dopasowanie ich do zróżnicowanej stylistyki wnętrza nie powinno stanowić problemu. Na stronie sklepu internetowego z osprzętem elektrycznym Gajwer znajdziemy panele dotykowe w kolorze czarnym, białym, szarym i złotym.

Zalety włączników Livolo

Tym, co już na pierwszy rzut oka zwraca uwagę użytkowników, jest efektowny wygląd dotykowych włączników. Nie jest to jednak ich jedyna zaleta. Tych, jak się okazuje, jest znacznie więcej.

Po pierwsze wygoda użytkowania. Do włączenia oświetlenia wystarczy delikatne dotknięcie opuszkiem palca. W taki sam sposób wyłączymy światło. Dodatkowo niektóre włączniki Livolo mogą być użytkowane w połączeniu z pilotem. Dzięki temu użytkownik nie musi nawet wstawać z kanapy, a sterowanie oświetleniem odbywa się zdalnie. To bardzo wygodna funkcja, która sprawdza się między innymi w sypialni, pokoju dziecięcym i salonie.

Po drugie trwałość. Włączniki Livolo zostały wyposażone w wykonany z hartowanego szkła panel sterowania. To doskonały materiał, który gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowania. Dzięki temu włączniki nawet po wielu latach użytkowania będą wyglądać doskonale.

Po trzecie warto zwrócić uwagę na to, że w systemie Livolo zastosowano modułową obudowę. Dzięki temu w wielokrotnej ramce można zamontować dotykowe włączniki, przyłącza multimedialne oraz gniazda elektryczne.

Po czwarte możliwość użytkowania ściemniaczy dotykowych. Te pozwalają zmieniać natężenie oświetlenia, co ma duże znaczenie zwłaszcza w pomieszczeniach wielofunkcyjnych.

Dotykowe włączniki Livolo doskonale sprawdzają się w zróżnicowanych w aranżacjach i pomieszczeniach o rozmaitym przeznaczeniu. Ich liczne zalety przekonują coraz szerze grono użytkowników i wpływają na rosnącą popularność nowoczesnego osprzętu.

Ocena

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge